Avroliqada günün nəticələri

Sayta qoyulub: 06:36 17.08.2018 (129 dəfə oxunub)

16 avqust

Avropa Liqası
 
3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunları
 
“Kayrat” (Qazaxıstan) - "Siqma” (Çexiya) 1:2
İlk oyun - 0:2

"Proqres” (Lüksemburq) - “Ufa” (Rusiya) 2:2
İlk oyun - 1:2

AEK (Larnaka, Kipr) - 
"Şturm” (Avsriya) 5:0
İlk oyun - 2:0

HİK (Finlandiya) - "Olimpiya” (Lyublyana, Sloveniya) 1:4
İlk oyun - 0:3

"Kopenhagen” (Danimarka) - 
MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) 2:1
İlk oyun - 2:1

"Universitatya” (Rumıniya) - "Leyptsiq” (Almaniya) 1:1
İlk oyun - 1:3

"Mityulland" (Danimarka) -
 TNS (Uels) 3:1
İlk oyun - 2:0

“Mölde” (Norveç) - 
"Hibernian” (Şotlandiya) 3:0
İlk oyun - 0:0

ÇFR (Rumıniya) - 
"Alaşkert" (Ermənistan) 5:0
İlk oyun - 2:0

"Kukesi” (Albaniya) - "Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan) 2:0
İlk oyun - 2:5

"Jalgiris” (Litva) - "Sevilya" (İspaniya) 0:5
İlk oyun - 0:1

"Suduva” (Litva) - 
"Spartak” (Yurmala, Latviya) 0:0
İlk oyun - 1:0

APOEL (Kipr) - 
"Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) 3:1
İlk oyun - 2:2 

"Zenit” (Rusiya) - 
"Dinamo” (Minsk, Belarus) 8:1 (Əlavə vaxtda)
İlk oyun - 0:4

"Lütsern" (İsveçrə) - "Olimpiakos” (Yunanıstan) 1:3
İlk oyun - 0:4

"Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) -
 "Pünik” (Ermənistan) 2:1
İlk oyun - 0:0

"Dinamo” (Brest, Belarus) - "Apollon” (Kipr) 1:0
İlk oyun - 0:4

LASK (Avstriya) - "Beşiktaş" (Türkiyə) 2:1
İlk oyun 0:1

"Atalanta” (İtaliya) - 
"Hapoel” (Hayfa, İsrail) 1:0
İlk oyun - 4:1

"Bazel” (İsveçrə) - 
"Vitess” (Hollandiya) 1:0
İlk oyun - 1:0

"Bröndbü” (Danimarka) - 
"Spartak” (Subotitsa, Serbiya) 2:1
İlk oyun - 2:0

"Düdelanj” (Lüksemburq) - 
"Legiya” (Polşa) 2:2
İlk oyun - 2:1

"Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - "Ludoqorets” (Bolqarıstan) 1:1
İlk oyun - 0:1

"Lex” (Polşa) - "Genk” (Belçika) 1:2
İlk oyun - 0:2

"Maribor” (Sloveniya) - "Reyncers” ("Şotlandiya”) 0:0
İlk oyun - 1:3

"Styaua” (Rumıniya) - 
"Hayduk” (Xorvatiya) 2:1
İlk oyun - 0:0

"Feyenoord” (Hollandiya) - "Trençin” (Slovakiya) 1:1
İlk oyun - 0:4

"Gent” (Belçika) - 
"Yagelloniya” (Polşa) 3:1
İlk oyun - 1:0

"Partizan” (Serbiya) - 
"Norşellan” (Danimarka) 3:2
İlk oyun - 2:1

"Rapid” (Avstriya) - 
"Slovan” (Liberets, Slovakiya) 4:0
İlk oyun - 2:1

"Bordo” (Fransa) - 
"Mariupol” (Ukrayna) 2:1
İlk oyun - 3:1

"Riyeka” (Xorvatiya) - "Sarpsborq” (Norveç) 0:1
İlk oyun - 1:1

"Rusenborq” (Norveç) - 
"Kork Siti” (İrlandiya) 3:0
İlk oyun - 2:0

"Valyur” (İslandiya) - "Şerif" (Moldova) 2:1
İlk oyun - 0:1

"Börnli” (İngiltərə) -
 "Başakşehir” (Türkiyə) 1:0 (Əlavə vaxtda)
İlk oyun - 0:0

"Braqa” (Portuqaliya) - "Zarya” (Ukrayna) 2:2
İlk oyun - 1:1

XƏBƏR LENTİ