Birinci divizionda yeni mövsümün təqvimi

Sayta qoyulub: 10:47 16.08.2018 (117 dəfə oxunub)

Futbol üzrə Azərbaycan Birinci Divizionunda 2018/19 mövsümünün təqvimi açıqlanıb. 

2018-ci il

 

Birinci dövrə

 

I tur, 23 avqust  (cümə axşamı)

 

1. “Qaradağ Lökbatan”(Bakı) – “Neftçi-2”(Bakı)

2. “Sabah-2”(Bakı) – MOİK(Bakı)

3. “Kəpəz”(Gəncə) – “Qarabağ-2”(Ağdam)

4. “Zirə-2” (Bakı)  – “Səbail-2” (Bakı)

 

24 avqust  (cümə)

 

5. “Zaqatala”(Zaqatala) –  “Keşlə-2”(Bakı)

6. “Turan Tovuz”(Tovuz) – “Ağsu” (Ağsu)

7. “Şüvəlan” (Bakı)  – “Sumqayıt-2” (Sumqayıt)

 

II tur, 27 avqust (bazar ertəsi)

 

8. “Neftçi-2” PFK – “Şüvəlan” FK

9. “Qarabağ-2” FK – “Turan Tovuz” FK

10. “Səbail-2” PFK – “Sabah-2” FK

 

28 avqust (çərşənbə axşamı)

 

11. “Keşlə-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK

12. MOİK FK – “Zirə-2” PFK

13. “Ağsu” FK  – “Kəpəz” FK

14. “Zaqatala” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

 

06 sentyabr (cümə axşamı)

Azərbaycan U-21 – İsrail U-21

 

07 sentyabr (cümə)

Azərbaycan - Kosovo

 

10 sentyabr (bazar ertəsi)

Malta - Azərbaycan

 

11 sentyabr (çərşənbə axşamı)

Azərbaycan U-21 –Norveç U-21

 

III tur, 13 sentyabr (cümə axşamı)

 

15. “Qaradağ Lökbatan” FK –  “Keşlə-2” PFK

16. “Turan Tovuz” FK –  MOİK PFK

17. “Şüvəlan” FK  – “Ağsu” FK

 

14 sentyabr (cümə)

 

18. “Sabah-2” FK – “Zaqatala” PFK

19. “Kəpəz” FK – “Neftçi-2” PFK

20. “Zirə-2” PFK – “Qarabağ-2” FK

21. “Sumqayıt-2” FK – “Səbail-2” PFK

 

 

IV tur, 20 sentyabr (cümə axşamı)

 

22.  MOİK PFK – “Şüvəlan” FK

23. “Ağsu” FK  – “Turan Tovuz” FK

24. “Zaqatala” PFK – “Kəpəz” FK

25. “Qaradağ Lökbatan” FK –  “Sabah-2” FK

 

21 sentyabr (cümə)

 

26. “Keşlə-2” PFK – “Səbail-2” PFK

27. “Neftçi-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK

28. “Qarabağ-2” FK  – “Zirə-2” PFK

 

24 sentyabr (bazar ertəsi)

Ehtiyat gün

 

V tur, 27 sentyabr (cümə axşamı)

 

29. “Sabah-2” FK – “Keşlə-2” PFK

30. “Zirə-2” PFK – “Neftçi-2” PFK

31. “Sumqayıt-2” FK – “Qarabağ-2” FK

 

28 sentyabr (cümə)

 

32. “Kəpəz” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK

33. “Turan Tovuz” FK –  “Zaqatala” PFK

34. “Şüvəlan” FK  – MOİK PFK

35. “Səbail-2” PFK – “Ağsu” FK

 

VI tur, 03 oktyabr (çərşənbə)

 

36. “Neftçi-2” PFK – “Səbail-2” PFK

37. “Qarabağ-2” FK  – “Şüvəlan” FK

38. “Zaqatala” PFK – “Zirə-2” PFK

 

04 oktyabr (cümə axşamı)

 

39. “Keşlə-2” PFK – “Ağsu” FK

40.  MOİK PFK – “Sumqayıt-2” FK

41. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Turan Tovuz” FK

42. “Sabah-2” FK – “Kəpəz” FK

 

11 oktyabr (cümə axşamı)
Farer adaları - Azərbaycan

 

14 oktyabr (bazar)

Azərbaycan - Malta

 

16 oktyabr (çərşənbə axşamı)

Norveç U-21 – Azərbaycan U-21

 

VII tur, 18 oktyabr (cümə axşamı)

 

43. “Zirə-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

44. “Şüvəlan” FK  – “Zaqatala” PFK

45. “Səbail-2” PFK – MOİK PFK

 

19 oktyabr (cümə)

 

46. “Kəpəz” FK – “Keşlə-2” PFK

47. “Turan Tovuz” FK –  “Sabah-2” FK

48. “Sumqayıt-2” FK – “Neftçi-2” PFK

49. “Ağsu” FK  – “Qarabağ-2” FK

 

 

VIII tur, 25 oktyabr (cümə axşamı)

 

50. “Zaqatala” PFK  – “Sumqayıt-2” FK

51. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Şüvəlan” FK

52. “Kəpəz” FK – “Turan Tovuz” FK

 

26 oktyabr (cümə)

 

53. “Keşlə-2” PFK – “Qarabağ-2” FK

54. “Neftçi-2” PFK – “Ağsu” FK

55.  MOİK PFK – “Səbail-2” PFK

56. “Sabah-2” FK – “Zirə-2” PFK

 

29 oktyabr (bazar ertəsi)

Ehtiyat gün

 

IX tur, 01 noyabr (cümə axşamı)

 

57. “Turan Tovuz” FK –  “Keşlə-2” PFK

58. “Zirə-2” PFK – “Kəpəz” FK

59. “Sumqayıt-2” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK

60. “Səbail-2” PFK – “Zaqatala” PFK

 

02 noyabr (cümə)

 

61. “Şüvəlan” FK  – “Sabah-2” FK

62. “Ağsu” FK  – “Neftçi-2” PFK

63. “Qarabağ-2” FK – MOİK PFK

 

 

X tur, 08 noyabr (çərşənbə axşamı)

 

64. “Keşlə-2” PFK – MOİK PFK

65. “Neftçi-2” PFK – “Qarabağ-2” FK

66. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Səbail-2” PFK

67. “Kəpəz” FK – “Şüvəlan” FK

 

09 noyabr (cümə)

 

68. “Zaqatala” PFK  – “Ağsu” FK

69. “Sabah-2” FK – “Sumqayıt-2” FK

70. “Turan Tovuz” FK –  “Zirə-2” PFK

 

17 noyabr (şənbə)

Azərbaycan – Farer adaları

 

20 noyabr (çərşənbə axşamı)

Kosovo - Azərbaycan

 

XI tur, 22 noyabr (cümə axşamı)

 

71. “Zirə-2” PFK – “Keşlə-2” PFK

72. “Şüvəlan” FK  – “Turan Tovuz” FK

73. “Sumqayıt-2” FK – “Kəpəz” FK

74. “Ağsu” FK  – “Qaradağ Lökbatan” FK

 

23 noyabr (cümə)

 

75. “Səbail-2” PFK – “Sabah-2” FK

76. “Qarabağ-2” FK – “Zaqatala” PFK

77.  MOİK PFK – “Neftçi-2” PFK

 

XII tur, 29 noyabr (cümə axşamı)

 

78. “Keşlə-2” PFK – “Neftçi-2” PFK

79. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Qarabağ-2” FK

80. “Sabah-2” FK – “Ağsu” FK

 

30 noyabr (cümə)

 

81. “Zaqatala” PFK  – MOİK PFK

82. “Kəpəz” FK – “Səbail-2” PFK

83. “Turan Tovuz” FK –  “Sumqayıt-2” FK

84. “Zirə-2” PFK – “Şüvəlan” FK

 

06 dekabr (cümə axşamı)

Ölkə kuboku 1/8 final

 

XIII tur, 10 dekabr (bazar ertəsi)

 

85. “Şüvəlan” FK – “Keşlə-2” PFK

86. “Sumqayıt-2” FK – “Zirə-2” PFK

87. “Səbail-2” PFK – “Turan Tovuz” FK

88. “Ağsu” FK  – “Kəpəz” FK

89. “Qarabağ-2” FK – “Sabah-2” FK

90.  MOİK PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

91. “Neftçi-2” PFK – “Zaqatala” PFK

 

15-16 dekabr (şənbə, bazar)

Ölkə kubok 1/4 final

 

19-20 dekabr (çərşənbə, cümə axşamı)

Ölkə kubok 1/4 final

 

 

İkinci dövrə

2019-cu il

 

XIV tur, 07 fevral (cümə axşamı)

 

92. “Sumqayıt-2” FK – “Keşlə-2” PFK

93. “Turan Tovuz” FK – “Qarabağ-2” FK

94. “Sabah-2” FK – “Səbail-2” PFK

 

08 fevral (cümə)

 

95. “Şüvəlan” FK – “Neftçi-2” PFK

96. “Zirə-2” PFK – MOİK FK

97. “Kəpəz” FK – “Ağsu” FK

98. “Qaradağ Lökbatan FK – “Zaqatala” PFK”

 

 

XV tur, 14 fevral (cümə axşamı)

 

99. “Zaqatala” PFK – “Sabah-2” FK

100. “Neftçi-2” PFK – “Kəpəz” FK

101.“Qarabağ-2” FK – “Zirə-2” PFK

 

15 fevral (cümə)

 

102. “Keşlə-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

103. MOİK PFK–  “Turan Tovuz” FK

104. “Ağsu” FK  – “Şüvəlan” FK

105. “Səbail-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK

 

 

XVI tur, 21 fevral (cümə axşamı)

 

106. “Sumqayıt-2” FK – “Neftçi-2” PFK

107.  “Zirə-2” PFK  – “Qarabağ-2” FK

108.“Sabah-2” FK –  “Qaradağ Lökbatan” FK

 

22 fevral (cümə)

 

109. “Səbail-2” PFK – “Keşlə-2” PFK

110.  “Şüvəlan” FK  – MOİK PFK

111. “Turan Tovuz” FK – “Ağsu” FK

112. “Kəpəz” FK – “Zaqatala” PFK

 

 

XVII tur, 28 fevral (cümə axşamı)

 

113. “Keşlə-2” PFK– “Sabah-2” FK

114. “Neftçi-2” PFK – “Zirə-2” PFK

115. “Qarabağ-2” FK – “Sumqayıt-2” FK

 

01 mart (cümə)

 

116. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Kəpəz” FK

117. “Zaqatala” PFK – “Turan Tovuz” FK

118. MOİK PFK  – “Şüvəlan” FK

119. “Ağsu” FK  –“Səbail-2” PFK

 

04 mart (bazar ertəsi)

Ehtiyat gün

 

 

XVIII tur, 07 mart (cümə axşamı)

 

120. “Səbail-2” PFK – “Neftçi-2” PFK

121.  “Şüvəlan” FK – “Qarabağ-2” FK

122. “Kəpəz” FK – “Sabah-2” FK

 

08 mart (cümə)

 

123. “Ağsu” FK  – “Keşlə-2” PFK

124.  “Sumqayıt-2” FK – MOİK PFK

125.“Zirə-2” PFK – “Zaqatala” PFK

126. “Turan Tovuz” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK

 

XIX tur, 13 mart (çərşənbə)

 

127.“Sabah-2” FK – “Turan Tovuz” FK

128. “Zaqatala” PFK  – “Şüvəlan” FK

129.“Qarabağ-2” FK    – “Ağsu” FK

 

14 mart (cümə axşamı)

 

130. “Keşlə-2” PFK – “Kəpəz” FK

131. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Zirə-2” PFK

132. “Neftçi-2” PFK– “Sumqayıt-2” FK

133. MOİK PFK – “Səbail-2” PFK

 

18-26 mart

“A” milli komandanın AÇ - oyunu

 

 

XX tur, 28 mart (cümə axşamı)

 

134.  “Səbail-2” PFK – MOİK PFK

135. “Sumqayıt-2” FK  – “Zaqatala” PFK

136. “Şüvəlan” FK  – “Qaradağ Lökbatan” FK

137. “Turan Tovuz” FK – “Kəpəz” FK

 

29 mart (cümə)

 

138. “Qarabağ-2” FK  – “Keşlə-2” PFK

139. “Ağsu” FK – “Neftçi-2” PFK

140. “Zirə-2” PFK – “Sabah-2” FK

 

 

XXI tur, 4 aprel (cümə axşamı)

 

141. “Kəpəz” FK – “Zirə-2” PFK

142. “Neftçi-2” PFK– “Ağsu” FK

143. MOİK PFK – “Qarabağ-2” FK

 

5 aprel (cümə)

 

144. “Keşlə-2” PFK –  “Turan Tovuz” FK

145. “Sabah-2” FK– “Şüvəlan” FK

146. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Sumqayıt-2” FK

147. “Səbail-2” PFK – “Zaqatala” PFK

 

08 aprel (bazar ertəsi)

Ehtiyat gün

 

XXII tur, 11 aprel (cümə axşamı)

 

148. “Qarabağ-2” FK – “Neftçi-2” PFK

149.  “Ağsu” FK – “Zaqatala” PFK

150. “Sumqayıt-2” FK – “Sabah-2” FK

 

12 aprel (cümə)

 

151. MOİK PFK – “Keşlə-2” PFK

152. “Səbail-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

153. “Şüvəlan” FK – “Kəpəz” FK

154. “Zirə-2” PFK –  “Turan Tovuz” FK

 

XXIII tur, 16 aprel (çərşənbə axşamı)

 

155. “Keşlə-2” PFK– “Zirə-2” PFK

156. “Turan Tovuz” FK – “Şüvəlan” FK

157. “Sabah-2” FK – “Səbail-2” PFK

158. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Ağsu” FK

 

17 aprel (çərşənbə)

 

159.“Kəpəz” FK – “Sumqayıt-2” FK

160. “Zaqatala” PFK – “Qarabağ-2” FK

161.  “Neftçi-2” PFK – MOİK PFK

 

23 aprel (çərşənbə axşamı)

Ölkə kubok 1/2 final

 

 

XXIV tur, 26 aprel (cümə)

 

162. “Neftçi-2” PFK – “Keşlə-2” PFK

163. MOİK PFK – “Zaqatala” PFK

164. “Qarabağ-2” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK

165. “Ağsu” FK  – “Sabah-2” FK

166. “Səbail-2” PFK –“Kəpəz” FK

167. “Sumqayıt-2” FK – “Turan Tovuz” FK

168. “Şüvəlan” FK  – “Zirə-2” PFK

 

 

01 may (çərşənbə)

Ölkə kubok 1/2 final

 

XXV tur, 4 may (şənbə)

 

169. “Şüvəlan” FK – “Keşlə-2” PFK

170.“Zirə-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK

171. “Turan Tovuz” FK – “Səbail-2” PFK

172. “Kəpəz” FK  – “Ağsu” FK

173. “Sabah-2” FK – “Qarabağ-2” FK

174.  “Qaradağ Lökbatan” FK – MOİK PFK

175. “Zaqatala” PFK – “Neftçi-2” PFK

 

 

XXVI tur, 11 may (şənbə)

 

176. “Keşlə-2” PFK – “Zaqatala” PFK

177.“Neftçi-2” PFK  – “Qaradağ Lökbatan” FK

178. MOİK PFK – “Sabah-2” FK

179. “Qarabağ-2” FK – “Kəpəz ” FK

180. “Ağsu” FK – “Turan Tovuz” FK

181. “Səbail-2” PFK – “Zirə-2” PFK

182. “Sumqayıt-2” FK – “Şüvəlan” FK

 

 

19 may (bazar)

Ölkə kubok final

XƏBƏR LENTİ