Ankara istanbul ve izmir civarinda evden eve nakliyat firmalari icin dogru yerdesiniz. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz.
istanbul evden eve nakliyat firma listesi icin tiklayiniz.
evden eve nakliyat

Avroliqa 2011-2012

Sayta qoyulub: 09:15 05.03.2012 (1207 dəfə oxunub)

       
       
       

 

 

A qrupu
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 PAOK (Yunanıstan) - Tottenham Hotspur (İngiltərə) 0:0    
  21:00 Shamrock Rovers (İrlandiya) - Rubin (Rusiya) 0:3    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  19:00 Rubin (Rusiya) - PAOK (Yunanıstan) 2:2    
  23:05 Tottenham Hotspur (İngiltərə) - Shamrock Rovers (İrlandiya) 3:1    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 PAOK (Yunanıstan) - Shamrock Rovers (İrlandiya) 2:1    
  23:05 Tottenham Hotspur (İngiltərə) - Rubin (Rusiya) 1:0    
Noyabr 3, 2011, Cümə axşamı
  21:00 Rubin (Rusiya) - Tottenham Hotspur (İngiltərə) 1:0    
  22:00 Shamrock Rovers (İrlandiya) - PAOK (Yunanıstan) 1:3    
30 noyabr, 2011, Çərşənbə
  21:00 Rubin (Rusiya) - Shamrock Rovers (İrlandiya) 4:1    
1 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  00:05 Tottenham Hotspur (İngiltərə) - PAOK (Yunanıstan) 1:2    
15 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  22:00 PAOK (Yunanıstan) - Rubin (Rusiya) 1:1    
  22:00 Shamrock Rovers (İrlandiya) - Tottenham Hotspur (İngiltərə) 0:4    
B qrupu
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Kopenhagen (Danimarka) - Vorskla (Ukrayna) 1:0    
  21:00 Hannover 96 (Almaniya) - Standard (Belçika) 0:0    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Vorskla (Ukrayna) - Hannover 96 (Almaniya) 1:2    
  23:05 Standard (Belçika) - Kopenhagen (Danimarka) 3:0    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Hannover 96 (Almaniya) - Kopenhagen (Danimarka) 2:2    
  23:05 Standard (Belçika) - Vorskla (Ukrayna) 0:0    
Noyabr 3, 2011, Cümə axşamı
  22:00 Kopenhagen (Danimarka) - Hannover 96 (Almaniya) 1:2    
  22:00 Vorskla (Ukrayna) - Standard (Belçika) 1:3    
1 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  00:05 Vorskla (Ukrayna) - Kopenhagen (Danimarka) 1:1    
  00:05 Standard (Belçika) - Hannover 96 (Almaniya) 2:0    
15 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  22:00 Kopenhagen (Danimarka) - Standard (Belçika) 0:1    
  22:00 Hannover 96 (Almaniya) - Vorskla (Ukrayna) 3:1    
C Qrupu
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 H. Tel-Əviv (İsrail) - Rapid Bucuresti (Rumıniya) 0:1    
  21:00 PSV Eindhoven (Hollandiya) - Legia Varşava (Polşa) 1:0    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Rapid Bucuresti (Rumıniya) - PSV Eindhoven (Hollandiya) 1:3    
  23:05 Legia Varşava (Polşa) - H. Tel-Əviv (İsrail) 3:2    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Rapid Bucuresti (Rumıniya) - Legia Varşava (Polşa) 0:1    
  23:05 H. Tel-Əviv (İsrail) - PSV Eindhoven (Hollandiya) 0:1    
Noyabr 3, 2011, Cümə axşamı
  22:00 Legia Varşava (Polşa) - Rapid Bucuresti (Rumıniya) 3:1    
  22:00 PSV Eindhoven (Hollandiya) - H. Tel-Əviv (İsrail) 3:3    
1 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  00:05 Rapid Bucuresti (Rumıniya) - H. Tel-Əviv (İsrail) 1:3    
  00:05 Legia Varşava (Polşa) - PSV Eindhoven (Hollandiya) 0:3    
15 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  22:00 H. Tel-Əviv (İsrail) - Legia Varşava (Polşa) 2:0    
  22:00 PSV Eindhoven (Hollandiya) - Rapid Bucuresti (Rumıniya) 2:1    
D qrupu
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Sürixdə (İsveçrə) - Sportinq Lissabon (Portuqaliya) 0:2    
  21:00 Lazio (İtaliya) - Vaslui (Rumıniya) 2:2    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Vaslui (Rumıniya) - Sürix (İsveçrə) 2:2    
  23:05 Sportinq Lissabon (Portuqaliya) - Lazio (İtaliya) 2:1    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Sürixdə (İsveçrə) - Lazio (İtaliya) 1:1    
  23:05 Sportinq Lissabon (Portuqaliya) - Vaslui (Rumıniya) 2:0    
Noyabr 3, 2011, Cümə axşamı
  22:00 Vaslui (Rumıniya) - Sportinq Lissabon (Portuqaliya) 1:0    
  22:00 Lazio (İtaliya) - Sürix (İsveçrə) 1:0    
2 dekabr 2011, Cümə
  00:05 Vaslui (Rumıniya) - Lazio (İtaliya) 0:0    
  00:05 Sportinq Lissabon (Portuqaliya) - Sürix (İsveçrə) 2:0    
14 Dekabr 2011, Çərşənbə
  22:00 Sürix (İsveçrə) - Vaslui (Rumıniya) 2:0    
  22:00 Lazio (İtaliya) - Sportinq Lissabon (Portuqaliya) 2:0    
E qrupu
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Beşiktaş (Türkiyə) - Maccabi Tel-(İsrail) 5:1    
  21:00 Dinamo Kiyev (Ukrayna) ilə - Stoke City (İngiltərə) 1:1    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Mac Tel-(İsrail) - Dinamo K (Ukrayna) 1:1    
  23:05 Stoke City (İngiltərə) - Beşiktaş (Türkiyə) 2:1    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Dinamo Kiyev (Ukrayna) ilə - Beşiktaş (Türkiyə) 1:0    
  23:05 Stoke City (İngiltərə) - Maccabi Tel-(İsrail) 3:0    
Noyabr 3, 2011, Cümə axşamı
  22:00 Beşiktaş (Türkiyə) - Dinamo K (Ukrayna) 1:0    
  22:00 Mac Tel-(İsrail) - Stoke City (İngiltərə) 1:2    
2 dekabr 2011, Cümə
  00:05 Mac Tel-(İsrail) - Beşiktaş (Türkiyə) 2:3    
  00:05 Stoke City (İngiltərə) - Dinamo K (Ukrayna) 1:1    
14 Dekabr 2011, Çərşənbə
  22:00 Beşiktaş (Türkiyə) - Stoke City (İngiltərə) 3:1    
  22:00 Dinamo Kiyev (Ukrayna) ilə - Mac Tel-(İsrail) 3:3    
F qrupu
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Paris Saint-Germain (Fransa) - Red Bull Zalsburq (Avstriya) 3:1    
  21:00 Slovan Br (Slovakiya) - Bilbao (İspaniya) 1:2    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Bilbao (İspaniya) - Paris Saint-Germain (Fransa) 2:0    
  23:05 Red Bull Zalsburq (Avstriya) - Slovan Br (Slovakiya) 3:0    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Bilbao (İspaniya) - Red Bull Zalsburq (Avstriya) 2:2    
  23:05 Slovan Br (Slovakiya) - Paris Saint-Germain (Fransa) 0:0    
Noyabr 3, 2011, Cümə axşamı
  22:00 Red Bull Zalsburq (Avstriya) - Bilbao (İspaniya) 0:1    
  22:00 Paris Saint-Germain (Fransa) - Slovan Br (Slovakiya) 1:0    
2 dekabr 2011, Cümə
  00:05 Bilbao (İspaniya) - Slovan Br (Slovakiya) 2:1    
  00:05 Red Bull Zalsburq (Avstriya) - Paris Saint-Germain (Fransa) 2:0    
14 Dekabr 2011, Çərşənbə
  22:00 Paris Saint-Germain (Fransa) - Bilbao (İspaniya) 4:2    
  22:00 Slovan Br (Slovakiya) - Red Bull Zalsburq (Avstriya) 2:3    
Qrup G
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 AZ Alkmaar (Hollandiya) - Malmo (İsveç) 4:1    
  23:05 Austriya (Avstriya) - Metalist (Ukrayna) 1:2    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Metalist (Ukrayna) - AZ Alkmaar (Hollandiya) 1:1    
  21:00 Malmo (İsveç) - Austriya (Avstriya) 1:2    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 AZ Alkmaar (Hollandiya) - Austriya (Avstriya) 2:2    
  21:00 Malmo (İsveç) - Metalist (Ukrayna) 1:4    
4 noyabr 2011, Cümə
  00:05 Metalist (Ukrayna) - Malmo (İsveç) 3:1    
  00:05 Austriya (Avstriya) - AZ Alkmaar (Hollandiya) 2:2    
30 noyabr, 2011, Çərşənbə
  22:00 Metalist (Ukrayna) - Austriya (Avstriya) 4:1    
  22:00 Malmo (İsveç) - AZ Alkmaar (Hollandiya) 0:0    
16 dekabr 2011, Cümə
  00:05 AZ Alkmaar (Hollandiya) - Metalist (Ukrayna) 1:1    
  00:05 Austriya (Avstriya) - Malmo (İsveç) 2:0    
H qrupu
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Birmingham City (İngiltərə) - Braga (Portuqaliya) 1:3    
  23:05 Bruges (Belçika) - Maribor (Sloveniya) 2:0    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Maribor (Sloveniya) - Birmingham City (İngiltərə) 1:2    
  21:00 Braga (Portuqaliya) - Bruges (Belçika) 1:2    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Bruges (Belçika) - Birmingham City (İngiltərə) 1:2    
  21:00 Maribor (Sloveniya) - Braga (Portuqaliya) 1:1    
4 noyabr 2011, Cümə
  00:05 Birmingham City (İngiltərə) - Bruges (Belçika) 2:2    
  00:05 Braga (Portuqaliya) - Maribor (Sloveniya) 5:1    
30 noyabr, 2011, Çərşənbə
  22:00 Maribor (Sloveniya) Maribor (Sloveniya) 5:1    
30 noyabr, 2011, Çərşənbə
  22:00 Maribor (Sloveniya)- Bruges (Belçika) 3:4    
  22:00 Braga (Portuqaliya) - Birmingham City (İngiltərə) 1:0    
16 dekabr 2011, Cümə
  00:05 Birmingham City (İngiltərə) - Maribor (Sloveniya) 1:0    
  00:05 Bruges (Belçika) - Braga (Portuqaliya) 1:1    
Qrup I
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Atletiko (İspaniya) - Celtic (Şotlandiya) 2:0    
  23:05 Udinese (İtaliya) - Rennes (Fransa) 2:1    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Celtic (Şotlandiya) - Udinese (İtaliya) 1:1    
  21:00 Rennes (Fransa) - Atletiko (İspaniya) 1:1    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Rennes (Fransa) - Celtic (Şotlandiya) 1:1    
  21:00 Udinese (İtaliya) - Atletiko (İspaniya) 2:0    
4 noyabr 2011, Cümə
  00:05 Atletiko (İspaniya) - Udinese (İtaliya) 4:0    
  00:05 Celtic (Şotlandiya) - Rennes (Fransa) 3:1    
30 noyabr, 2011, Çərşənbə
  22:00 Celtic (Şotlandiya) - Atletiko (İspaniya) 0:1    
  22:00 Rennes (Fransa) - Udinese (İtaliya) 0:0    
16 dekabr 2011, Cümə
  00:05 Atletiko (İspaniya) - Rennes (Fransa) 3:1    
  00:05 Udinese (İtaliya) - Celtic (Şotlandiya) 1:1    
Qrup J
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Steaua Buxarest (Rumıniya) - Schalke 04 (Almaniya) 0:0    
  23:05 A Mac (İsrail) - AEK Larnaka (Kipr) 1:0    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 AEK Larnaka (Kipr) - Steaua Buxarest (Rumıniya) 1:1    
  21:00 Schalke 04 (Almaniya) - A Mac (İsrail) 3:1    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 AEK Larnaka (Kipr) - Schalke 04 (Almaniya) 0:5    
  21:00 A Mac (İsrail) - Steaua Buxarest (Rumıniya) 5:0    
4 noyabr 2011, Cümə
  00:05 Schalke 04 (Almaniya) - AEK Larnaka (Kipr) 0:0    
  00:05 Steaua Buxarest (Rumıniya) - Mac X (İsrail) 4:2    
1 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  22:00 AEK Larnaka (Kipr) - X Mac (İsrail) 2:1    
  22:00 Schalke 04 (Almaniya) - Steaua Buxarest (Rumıniya) 2:1    
15 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  00:05 Steaua Buxarest (Rumıniya) - AEK Larnaka (Kipr) 3:1    
  00:05 A Mac (İsrail) - Schalke 04 (Almaniya) 0:3    
Qrup K
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Fulham (İngiltərə) - FC Twente (Hollandiya) 1:1    
  23:05 Cr Wisla (Poland) - Odense (Danimarka) 1:3    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Twente (Hollandiya) - Cr Wisla (Poland) 4:1    
  21:00 Odense (Danimarka) - Fulham (İngiltərə) 0:2    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Odense (Danimarka) - FC Twente (Hollandiya) 1:4    
  21:00 Cr Wisla (Poland) - Fulham (İngiltərə) 1:0    
4 noyabr 2011, Cümə
  00:05 Twente (Hollandiya) - Odense (Danimarka) 3:2    
  00:05 Fulham (İngiltərə) - Cr Wisla (Poland) 4:1    
1 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  22:00 Twente (Hollandiya) - Fulham (İngiltərə) 1:0    
  22:00 Odense (Danimarka) - Cr Wisla (Poland) 1:2    
15 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  00:05 Fulham (İngiltərə) - Odense (Danimarka) 2:2    
  00:05 Cr Wisla (Poland) - FC Twente (Hollandiya) 2:1    
Qrup L
15 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  23:05 Anderlecht (Belçika) - AEK (Yunanıstan) 4:1    
  23:45 Şturm (Avstriya) - Lokomotiv Moskva (Rusiya) 1:2    
29 sentyabr 2011, Cümə axşamı
  20:00 Lokomotiv Moskva (Rusiya) - Anderlecht (Belçika) 0:2    
  21:00 AEK (Yunanıstan) - Şturm (Avstriya) 1:2    
20 Oktyabr 2011, Cümə axşamı
  20:00 Lokomotiv Moskva (Rusiya) - AEK (Yunanıstan) 3:1    
  21:00 Şturm (Avstriya) - Anderlecht (Belçika) 0:2    
4 noyabr 2011, Cümə
  00:05 AEK (Yunanıstan) - Lokomotiv Moskva (Rusiya) 1:3    
  00:05 Anderlecht (Belçika) - Şturm (Avstriya) 3:0    
1 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  21:00 Lokomotiv Moskva (Rusiya) - Şturm (Avstriya) 3:1    
  22:00 AEK (Yunanıstan) - Anderlecht (Belçika) 1:2    
15 Dekabr 2011, Cümə axşamı
  00:05 Anderlecht (Belçika) - Lokomotiv Moskva (Rusiya) 5:3    
  00:05 Şturm (Avstriya) - AEK (Yunanıstan) 1:3
 

 

 

1/16
14 fevral, 2012, Çərşənbə
A6 15:00 Rubin (Rusiya) - Olimpiakos (Yunanıstan) 0:1    
A12 21:30 Braga (Portuqaliya) - Beşiktaş (Türkiyə) 0:2    
16 fevral 2012, cümə axşamı
A3 21:00 Lokomotiv Moskva (Rusiya) - Bilbao (İspaniya) 2:1    
A2 22:00 Ajax (Hollandiya) - Mançester Yunayted (İngiltərə) 0:2    
A4 22:00 Red Bull Zalsburq (Avstriya) - Metalist (Ukrayna) 0:4    
A7 22:00 AZ Alkmaar (Hollandiya) - Anderlecht (Belçika) 1:0    
A8 22:00 Lazio (İtaliya) - Atletiko (İspaniya) 1:3    
A10 22:00 Viktoria Plzen (Çex Respublikası) - Schalke 04 (Almaniya) 1:1    
A16 22:00 Legia Varşava (Polşa) - Sportinq Lissabon (Portuqaliya) 2:2    
17 fevral 2012, cümə
A1 00:05 Porto (Portuqaliya) - Mançester Yunayted (İngiltərə) 1:2    
A5 00:05 Stoke City (İngiltərə) - Valensiya (İspaniya) 0:1    
A9 00:05 Steaua Buxarest (Rumıniya) - FC Twente (Hollandiya) 0:1    
A11 00:05 Cr Wisla (Poland) - Standard (Belçika) 1:1    
A13 00:05 Udinese (İtaliya) - PAOK (Yunanıstan) 0:0    
A14 00:05 Trabzonspor (Türkiyə) - PSV Eindhoven (Hollandiya) 1:2    
A15 00:05 Hannover 96 (Almaniya) - Bruges (Belçika) 2:1    
22 fevral, 2012, Çərşənbə
A1 21:00 Manchester City (İngiltərə) - Porto (Portuqaliya) 4:0    
23 fevral 2012, cümə axşamı
A3 22:00 Bilbao (İspaniya) - Lokomotiv Moskva (Rusiya) 1:0    
A5 22:00 Valensiya (İspaniya) - Stoke City (İngiltərə) 1:0    
A9 22:00 Twente (Hollandiya) - Steaua Buxarest (Rumıniya) 1:0    
A11 22:00 Standard (Belçika) - Cr Wisla (Poland) 0:0    
A13 22:00 PAOK (Yunanıstan) - Udinese (İtaliya) 0:3    
A14 22:00 PSV Eindhoven (Hollandiya) - Trabzonspor (Türkiyə) 4:1    
A15 22:00 Bruges (Belçika) - Hannover 96 (Almaniya) 0:1    
24 fevral 2012, cümə
A2 00:05 Manchester United (İngiltərə) - Ajax Amsterdam (Hollandiya) 1:2    
A4 00:05 Metalist (Ukrayna) - Red Bull Zalsburq (Avstriya) 4:1    
A6 00:05 Olimpiakos (Yunanıstan) - Rubin (Rusiya) 1:0    
A7 00:05 Anderlecht (Belçika) - AZ Alkmaar (Hollandiya) 0:1    
A8 00:05 Atletiko (İspaniya) - Lazio (İtaliya) 1:0    
A10 00:05 Schalke 04 (Almaniya) - Viktoria Plzen (Çex Respublikası) 3:1 (DV)    
A12 00:05 Beşiktaş (Türkiyə) - Braga (Portuqaliya) 0:1    
A16 00:05 Sportinq Lissabon (Portuqaliya) - Legia Varşava (Polşa) 1:0    
1/8 final
8 Mart 2012, Cümə axşamı
B1 22:00 Metalist (Ukrayna) - Olimpiakos (Yunanıstan) 0:1    
B2 22:00 Sportinq Lissabon (Portuqaliya) - Mançester Yunayted (İngiltərə) 1:0    
B3 22:00 Twente (Hollandiya) - Schalke 04 (Almaniya) 1:0    
B7 22:00 Atletiko (İspaniya) - Beşiktaş (Türkiyə) 3:1    
9 mart 2012, Cümə
B4 00:05 Standard (Belçika) - Hannover 96 (Almaniya) 2:2    
B5 00:05 Valensiya (İspaniya) - PSV Eindhoven (Hollandiya) 4:2    
B6 00:05 AZ Alkmaar (Hollandiya) - Udinese (İtaliya) 2:0    
B8 00:05 Manchester United (İngiltərə) - Bilbao (İspaniya) 2:3    
15 mart 2012, Cümə axşamı
B4 22:00 Hannover 96 (Almaniya) - Standard (Belçika) 4:0    
B5 22:00 PSV Eindhoven (Hollandiya) - Valensiya (İspaniya) 1:1    
B6 22:00 Udinese (İtaliya) - AZ Alkmaar (Hollandiya) 2:1    
B8 22:00 Bilbao (İspaniya) - Mançester Yunayted (İngiltərə) 2:1    
16 Mart 2012, Cümə
B1 00:05 Olimpiakos (Yunanıstan) - Metalist (Ukrayna) 1:2    
B2 00:05 Manchester City (İngiltərə) - Sportinq Lissabon (Portuqaliya) 3:2    
B3 00:05 Schalke 04 (Almaniya) - FC Twente (Hollandiya) 4:1    
B7 00:05 Beşiktaş (Türkiyə) - Atletiko (İspaniya) 0:3    
1/4 finalda
29 mart 2012, Cümə axşamı
QF1 23:05 AZ Alkmaar (Hollandiya) - Valensiya (İspaniya) 2:1    
QF2 23:05 Schalke 04 (Almaniya) - Bilbao (İspaniya) 2:4    
QF3 23:05 Sportinq Lissabon (Portuqaliya) - Metalist (Ukrayna) 2:1    
QF4 23:05 Atletiko (İspaniya) - Hannover 96 (Almaniya) 2:1    
5 aprel 2012, Cümə axşamı
QF1 23:05 Valensiya (İspaniya) - AZ Alkmaar (Hollandiya) 4:0    
QF2 23:05 Bilbao (İspaniya) - Schalke 04 (Almaniya) 2:2    
QF3 23:05 Metalist (Ukrayna) - Sportinq Lissabon (Portuqaliya) 1:1    
QF4 23:05 Hannover 96 (Almaniya) - Atletiko (İspaniya) 1:2    
1/2 final
19 Aprel 2012, Cümə axşamı
SF1 23:05 Atletiko (İspaniya) - Valensiya (İspaniya) 4:2    
SF2 23:05 Sportinq Lissabon (Portuqaliya) - Bilbao (İspaniya) 2:1    
26 aprel 2012, Cümə axşamı
SF1 23:05 Valensiya (İspaniya) - Atletiko (İspaniya) 1-1    
SF2 23:05 Bilbao (İspaniya) - Sportinq Lissabon (Portuqaliya)
3-0    

Final
May 9, 2012, Çərşənbə
F1 22:45 SF1 - SF2 3-0
     
       
       
       
       

 

  

SON AYDA ƏN ÇOX OXUNANLAR:

    XƏBƏR LENTİ

    istanbul tuzla da evden eve nakliyat bizim isimizdir. detaylar icin lutfen tuzla evden eve nakliyat tiklayin.
    Ayrica pendik nakliyat firmalari arasinda da lideriz. pendik evden eve nakliyat
    Bakirkoy icin de yaninizdayiz. bakirkoy evden eve
    cekmekoy nakliye firmalari cekmekoy evden eve nakliyat