Ankara istanbul ve izmir civarinda evden eve nakliyat firmalari icin dogru yerdesiniz. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz.
istanbul evden eve nakliyat firma listesi icin tiklayiniz.
evden eve nakliyat

Avroliqa. 2013/2014

Sayta qoyulub: 16:46 31.01.2014 (770 dəfə oxunub)

 

1-ci mərhələ

  Agg.   İlk oyun 2-ci oyun
Víkingur 2–1  Inter Turku 1–1 1–0
Žalgiris Vilnius 4–3  St Patrick's Athletic 2–2 2–1
Airbus UK Broughton 1–1 (a)  Ventspils 1–1 0–0
Narva Trans 1–8  Gefle 0–3 1–5
KR 3–0  Glentoran 0–0 3–0
Chikhura Sachkhere 1–1 (a)  Vaduz 0–0 1–1
Milsami Orhei 1–0  F91 Dudelange 1–0 0–0
Metalurg Skopje 0–2  Qarabağ 0–1 0–1
Videoton 2–2 (a)[A] Mladost Podgorica 2–1 0–1
Flora Tallinn 1–1 (a)  Kukësi 1–1 0–0
Teteks 1–2  Pyunik 1–1 0–1
Teuta Durrës 3–3 (a)  Dacia Chişinău 3–1 0–2
Sarajevo 3–1  Libertas 1–0 2–1
Sliema Wanderers 1–2  Khazar Lankaran 1–1 0–1
Levski Sofia 0–2  Irtysh Pavlodar 0–0 0–2
Hibernians 3–7  Vojvodina 1–4 2–3
Astana 0–6  Botev Plovdiv 0–1 0–5
UE Santa Coloma 1–4  Zrinjski Mostar 1–3 0–1
Domžale 0–3  Astra Giurgiu 0–1 0–2
Rudar Pljevlja 2–1  Mika 1–0 1–1
Breiðablik 4–0[A]  FC Santa Coloma 4–0 0–0
Drogheda United 0–2  Malmö FF 0–0 0–2
Inter Baku 3–1[A] Mariehamn 1–1 2–0
ÍF 0–5  Linfield 0–2 0–3
Prestatyn Town 3–3 (4–3 p)  Liepājas Metalurgs 1–2 2–1 əlavə v.
Tromsø 3–2[A]  Celje 1–2 2–0
Tiraspol 1–1 (2–4 p)  Skonto 0–1 1–0 əlavə v.
Crusaders 3–9  Rosenborg 1–2 2–7
ÍBV 2–1  HB 1–1 1–0
Jeunesse Esch 3–2  TPS 2–0 1–2
Bala Town 2–3  Levadia Tallinn 1–0 1–3
Kruoja Pakruojis 0–8  Dinamo Minsk 0–3 0–5
La Fiorita 0–4  Valletta 0–3 0–1
Laçi 1–3  Differdange 03 0–1 1–2
Gandzasar 2–4  Aktobe 1–2 1–2
Čelik Nikšić 1–13  Honvéd 1–4 0–9
Torpedo Kutaisi 3–6  Žilina 0–3 3–3
Sūduva Marijampolė 4–4 (4–5p)[A]  Turnovo 2–2 2–2 əlavə v.
 

2-ci mərhələ

  Agg.   İlk oyun 2-ci oyun
Sparta Prague 2–3[B]  Häcken 2–2 0–1
Kukësi 3–2[B]  Sarajevo 3–2 0–0
Thun 5–1  Chikhura Sachkhere 2–0 3–1
Xanthi 2–2 (a)  Linfield 0–1 2–1 əlavə v.
Hødd 1–2  Aktobe 1–0 0–2
Dila Gori 3–0  AaB 3–0 0–0
Maccabi Haifa 10–0  Khazar Lankaran 2–0 8–0
Hajduk Split 3–2  Turnovo 2–1 1–1
Ventspils 5–1  Jeunesse Esch 1–0 4–1
Astra Giurgiu 3–2  Omonia 1–1 2–1
Skonto 2–2 (a)  Slovan Liberec 2–1 0–1
Levadia Tallinn 0–4[B]  Pandurii Târgu Jiu 0–0 0–4
Śląsk Wrocław 6–2  Rudar Pljevlja 4–0 2–2
Malmö FF 9–0  Hibernian 2–0 7–0
Jagodina 2–4  Rubin Kazan 2–3 0–1
Strømsgodset 5–2  Debrecen 2–2 3–0
Petrolul Ploiești 7–0  Víkingur 3–0 4–0
Rijeka 8–0  Prestatyn Town 5–0 3–0
Žalgiris Vilnius 3–1  Pyunik 2–0 1–1
Beroe Stara Zagora 3–6  Hapoel Tel Aviv 1–4 2–2
Honka 2–5  Lech Poznań 1–3 1–2
Red Star Belgrade 2–0  ÍBV 2–0 0–0
Shakhtyor Salihorsk 2–2 (2–4 p)  Milsami Orhei 1–1 1–1 əlavə v.
Vojvodina 5–1  Honvéd 2–0 3–1
Olimpija Ljubljana 3–3 (a)  Žilina 3–1 0–2
Tromsø 2–1[B]  Inter Baku 2–0 0–1
Chornomorets Odesa 3–2  Dacia Chişinău 2–0 1–2
IFK Göteborg 1–2  Trenčín 0–0 1–2
Dinamo Minsk 4–4 (a)  Lokomotiva 1–2 3–2
KR 2–6  Standard Liège 1–3 1–3
Zrinjski Mostar 1–3  Botev Plovdiv 1–1 0–2
Qarabağ 4–3  Piast Gliwice 2–1 2–2 əlavə v.
Rosenborg 1–2  St. Johnstone 0–1 1–1
Trabzonspor 7–2  Derry City 4–2 3–0
Valletta 1–3  Minsk 1–1 0–2
Mladost Podgorica 3–2[B]  Senica 2–2 1–0
Anorthosis 3–4  Gefle 3–0 0–4
Breiðablik 1–0[B]  Sturm Graz 0–0 1–0
Irtysh Pavlodar 3–4  Široki Brijeg 3–2 0–2
Differdange 03 5–4  Utrecht 2–1 3–3
 

3-cü mərhələ 

  Agg.   İlk oyun 2-ci oyun
Chornomorets Odesa 3–1  Red Star Belgrade 3–1 0–0
Široki Brijeg 1–7  Udinese 1–3 0–4
Ventspils 0–3  Maccabi Haifa 0–0 0–3
Dinamo Minsk 0–1  Trabzonspor 0–1 0–0
Śląsk Wrocław 4–3  Club Brugge 1–0 3–3
Trenčín 3–5  Astra Giurgiu 1–3 2–2
Swansea City 4–0  Malmö FF 4–0 0–0
Petrolul Ploiești 3–2  Vitesse 1–1 2–1
Slovan Liberec 4–2  Zürich 2–1 2–1
Aktobe 1–1 (2–1 p)  Breiðablik 1–0 0–1 əlavə v.
Randers 1–4  Rubin Kazan 1–2 0–2
Žalgiris Vilnius 2–2 (a)  Lech Poznań 1–0 1–2
Sevilla 9–1  Mladost Podgorica 3–0 6–1
Hajduk Split 0–2  Dila Gori 0–1 0–1
Kukësi 2–1  Metalurh Donetsk 2–0 0–1
Pandurii Târgu Jiu 3–2  Hapoel Tel Aviv 1–1 2–1
Tromsø 1–1 (4–3 p)  Differdange 03 1–0 0–1 əlavə v.
Motherwell 0–3  Kuban Krasnodar 0–2 0–1
Saint-Étienne 6–0  Milsami Orhei 3–0 3–0
Jablonec 5–2  Strømsgodset 2–1 3–1
Qarabağ 3–0  Gefle 1–0 2–0
Rijeka 3–2  Žilina 2–1 1–1
Asteras Tripolis 2–4  Rapid Wien 1–1 1–3
Botev Plovdiv 1–1 (a)  Stuttgart 1–1 0–0
Estoril 1–0  Hapoel Ramat Gan 0–0 1–0
Vojvodina 5–2  Bursaspor 2–2 3–0
Xanthi 2–4  Standard Liège 1–2 1–2
Häcken 1–3  Thun 1–2 0–1
Minsk 1–1 (3–2 p)  St. Johnstone 0–1 1–0 əlavə v.

Play-off 

 

  Agg.   İlk oyun 2-ci oyun
Kuban Krasnodar 3–1  Feyenoord 1–0 2–1
Zulte Waregem 3–2  APOEL 1–1 2–1
Rapid Wien 4–0  Dila Gori 1–0 3–0
Tromsø 2–3  Beşiktaş 2–1 0–2
Pandurii Târgu Jiu 2–1  Braga 0–1 2–0 əlavə v.
Apollon Limassol 2–1  Nice 2–0 0–1
Aktobe 3–8  Dynamo Kyiv 2–3 1–5
Swansea City 6–3  Petrolul Ploiești 5–1 1–2
Atromitos 3–3 (a)  AZ 1–3 2–0
FH 2–7  Genk 0–2 2–5
Elfsborg 2–1  Nordsjælland 1–1 1–0
Sevilla 9–1[C]  Śląsk Wrocław 4–1 5–0
Red Bull Salzburg 7–0  Žalgiris Vilnius 5–0 2–0
Qarabağ 1–4  Eintracht Frankfurt 0–2 1–2
Minsk 1–5  Standard Liège 0–2 1–3
Jablonec 1–8  Real Betis 1–2 0–6
Rijeka 4–3  Stuttgart 2–1 2–2
Chornomorets Odesa 1–1 (7–6 p)  Skënderbeu Korçë 1–0 0–1 əlavə v.
Maccabi Tel Aviv w/o[D]  PAOK Cancelled Cancelled
St. Gallen 5–3  Spartak Moscow 1–1 4–2
Molde 0–5  Rubin Kazan 0–2 0–3
Vojvodina 2–3  Sheriff Tiraspol 1–1 1–2
Kukësi 1–5[C]  Trabzonspor 0–2 1–3
Esbjerg 5–3  Saint-Étienne 4–3 1–0
Grasshopper 2–2 (a)  Fiorentina 1–2 1–0
Maccabi Haifa 3–1  Astra Giurgiu 2–0 1–1
Udinese 2–4  Slovan Liberec 1–3 1–1
Dinamo Tbilisi 0–8  Tottenham Hotspur 0–5 0–3
Estoril 4–1  Pasching 2–0 2–1
Nõmme Kalju 1–5  Dnipro Dnipropetrovsk 1–3 0–2
Partizan 1–3  Thun 1–0 0–3
 

Qruplar

 

A

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Valencia 6 4 1 1 12 7 +5 13
 Swansea City 6 2 2 2 6 4 +2 8
 Kuban Krasnodar 6 1 3 2 7 7 0 6
 St. Gallen 6 2 0 4 6 13 −7 6

 

B

 

 

 

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Ludogorets Razgrad 6 5 1 0 11 2 +9 16
 Chornomorets Odesa 6 3 1 2 6 6 0 10
 PSV Eindhoven 6 2 1 3 4 5 −1 7
 Dinamo Zagreb 6 0 1 5 3 11 −8 1

C

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Red Bull Salzburg 6 6 0 0 15 3 +12 18
 Esbjerg 6 4 0 2 8 8 0 12
 Elfsborg 6 1 1 4 5 10 −5 4
 Standard Liège 6 0 1 5 6 13 −7 1

D

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Rubin Kazan 6 4 2 0 14 4 +10 14
 Maribor 6 2 1 3 9 12 −3 7
 Zulte Waregem 6 2 1 3 4 10 −6 7
 Wigan Athletic 6 1 2 3 6 7 −1 5

E

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Fiorentina 6 5 1 0 12 3 +9 16
 Dnipro Dnipropetrovsk 6 4 0 2 11 5 +6 12
 Paços de Ferreira 6 0 3 3 1 8 −7 3
 Pandurii Târgu Jiu 6 0 2 4 3 11 −8 2

F

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Eintracht Frankfurt 6 5 0 1 13 4 +9 15
 Maccabi Tel Aviv 6 3 2 1 7 5 +2 11
 APOEL 6 1 2 3 3 8 −5 5
 Bordeaux 6 1 0 5 4 10 −6 3

G

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Genk 6 4 2 0 10 5 +5 14
 Dynamo Kyiv 6 3 1 2 11 7 +4 10
 Rapid Wien 6 1 3 2 8 10 −2 6
 Thun 6 1 0 5 3 10 −7 3

H

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Sevilla 6 3 3 0 9 4 +5 12
 Slovan Liberec 6 2 3 1 9 8 +1 9
 Freiburg 6 1 3 2 5 8 −3 6
 Estoril 6 0 3 3 5 8 −3 3

I

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Lyon 6 3 3 0 6 3 +3 12
 Real Betis 6 2 3 1 3 2 +1 9
 Vitória de Guimarães 6 1 2 3 6 5 +1 5
 Rijeka 6 0 4 2 2 7 −5 4

J

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Trabzonspor 6 4 2 0 13 6 +7 14
 Lazio 6 3 3 0 8 4 +4 12
 Apollon Limassol 6 1 1 4 5 10 −5 4
 Legia Warsaw 6 1 0 5 2 8 −6 3

K

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 Tottenham Hotspur 6 6 0 0 15 2 +13 18
 Anzhi Makhachkala 6 2 2 2 4 7 −3 8
 Sheriff Tiraspol 6 1 3 2 5 6 −1 6
 Tromsø 6 0 1 5 1 10 −9 1

L

Komandalar Pld W D L GF GA GD Pts
 AZ 6 3 3 0 8 4 +4 12
 PAOK 6 3 3 0 10 6 +4 12
 Maccabi Haifa 6 1 2 3 6 9 −3 5
 Shakhter Karagandy 6 0 2 4 5 10 −5 2

1/16 final

  Agg.   İlk oyun 2-ci oyun
Dnipro Dnipropetrovsk 2–3  Tottenham Hotspur 1–0 1–3
Real Betis 3–1  Rubin Kazan 1–1 2–0
Swansea City 1–3  Napoli 0–0 1–3
Juventus 4–0  Trabzonspor 2–0 2–0
Maribor 3–4  Sevilla 2–2 1–2
Viktoria Plzeň 3–2  Shakhtar Donetsk 1–1 2–1
Chornomorets Odesa 0–1  Lyon 0–0 0–1
Lazio 3–4  Ludogorets Razgrad 0–1 3–3
Esbjerg 2–4  Fiorentina 1–3 1–1
Ajax 1–6  Red Bull Salzburg 0–3 1–3
Maccabi Tel Aviv 0–3  Basel 0–0 0–3
Porto 5–5 (a)  Eintracht Frankfurt 2–2 3–3
Anzhi Makhachkala 2–0  Genk 0–0 2–0
Dynamo Kyiv 0–2  Valencia 0–2 0–0
PAOK 0–4  Benfica 0–1 0–3
Slovan Liberec 1–2  AZ 0–1 1–1

1/8 final

  Agg.   İlk oyun 2-ci oyun
AZ 1–0  Anzhi Makhachkala 1–0 0–0
Ludogorets Razgrad 0–4  Valencia 0–3 0–1
Porto 3–2  Napoli 1–0 2–2
Lyon 5–3  Viktoria Plzeň 4–1 1–2
Sevilla 2–2 (4–3 p)  Real Betis 0–2 2–0 əlavə v.
Tottenham Hotspur 3–5  Benfica 1–3 2–2
Basel 2–1  Red Bull Salzburg 0–0 2–1
Juventus 2–1  Fiorentina 1–1 1–0

1/4 final

  Agg.   İlk oyun 2-ci oyun
AZ 0–3  Benfica 0–1 0–2
Lyon 1–3  Juventus 0–1 1–2
Basel 3–5  Valencia 3–0 0–5 əlavə v.
Porto 2–4  Sevilla 1–0 1–4

Yarımfinal

  Agg.   İlk oyun 2-ci oyun
Sevilla 3–3 (a)  Valencia 2–0 1–3
Benfica 2–1  Juventus 2–1 0–0

Final

 


 
Sevilla  0–0 əlavə v.  Benfica
     
  Penaltilər  
Bacca 
Mbia 
Coke 
Gameiro
4–2  Lima
 Cardozo X
 Rodrigo  X
 Luisão

  

SON AYDA ƏN ÇOX OXUNANLAR:

    XƏBƏR LENTİ

    istanbul tuzla da evden eve nakliyat bizim isimizdir. detaylar icin lutfen tuzla evden eve nakliyat tiklayin.
    Ayrica pendik nakliyat firmalari arasinda da lideriz. pendik evden eve nakliyat
    Bakirkoy icin de yaninizdayiz. bakirkoy evden eve
    cekmekoy nakliye firmalari cekmekoy evden eve nakliyat