Avroliqa.2013/2014. İlkin mərhələlər.

Sayta qoyulub: 20:34 11.07.2013 (2357 dəfə oxunub)

 

1-ci təsnifat mərhələsi

2 İyul 2013, Çərşənbə axşamı
A10 Metallurg C (Makedoniya) - Qarabağ (Azərbaycan) 0:1    
A15 Sliema Wanderers (Malta) - Xəzər (Azərbaycan) 1:1    
A13 Trans Narva (Estoniya) - Gefle (İsveç) 0:3    
A34 Bala Town FC (Uels) - Levadia (Estoniya) 1:0    
3 iyul 2013, Çərşənbə
A30 Fuglafjordur (Farer adaları) - Linfield (Şimali İrlandiya) 0:2    
4 iyul 2013, Cümə axşamı
A02 Chihura (Gürcüstan) - Vaduz (Lixtenşteyn) 0:0    
A08 Astana (Qazaxıstan) - Botev (Bolqarıstan) 0:1    
A06 Milsami (Moldova) - Dudelange (Lüksemburq) 1:0    
A29 Qandzasar (Ermənistan) - Aktobe (Qazaxıstan) 1:2    
A12 Unio Esportiva Santa Coloma (Andorra) - Zrinjski (Bosniya və Herseqovina) 1:3    
A32 Çelik H (Çernoqoriya) - Honved (Macarıstan) 1:4    
A03 Teteks (Makedoniya) - Pyunik (Ermənistan) 1:1    
A04 Hibernians (Malta) - Vojvodina (Serbiya) 1:4    
A31 Jeunesse Esch (Lüksemburq) - TPS (Finlandiya) 2-0    
A37 Crouau (Litva) - Dinamo Minsk (Belarus) 0:3    
A27 İnter B (Azərbaycan) - Mariehamn (Finlandiya) 1:1    
A18 Flora (Estoniya) - Kukes (Albaniya) 1:1    
A38 Suduva (Litva) - Turnovo (Makedoniya) 2:2    
A22 Tiraspol (Moldova) - Skonto (Latviya) 0:1    
A26 Laci (Albaniya) - Differdange (Lüksemburq) 0:1    
A35 Torpedo Rm (Gürcüstan) - Zilina (Slovakiya) 0:3    
A36 Tromso (Norveç) - Celje (Sloveniya) 1:2    
A01 Víkingur (Farer adaları) - İnter T (Finlandiya) 1:1    
A07 Teuta (Albaniya) - Dacia (Moldova) 3:1    
A09 Airbus (Uels) - Ventspils (Latviya) 1:1    
A19 Levski Sofiya (Bolqarıstan) - Irtysh P (Qazaxıstan) 0:0    
A33 Prestatyn Town FC (Uels) - Metalurgs (Latviya) 1:2    
A05 Zalgiris (Litva) - St Patrick (İrlandiya) 2:2    
A20 P Rudar (Çernoqoriya) - Mika (Ermənistan) 1:0    
A11 Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Libertas (San Marino) 1:0    
A14 Videoton (Macarıstan) - Mladost (Çernoqoriya) 2:1    
A16 Domzale (Sloveniya) - Astra (Rumıniya) 0:1    
A24 Drogheda (İrlandiya) - Malmo (İsveç) 0:0    
A25 Crusaders (Şimali İrlandiya) - Rosenborg (Norveç) 1:2    
A23 La Fiorita (San Marino) - Valletta (Malta) 0:3    
A17 KR Reykjavik (İslandiya) - Glentoran (Şimali İrlandiya) 0:0    
A21 Breidablik (İslandiya) - Santa Coloma (Andorra) 4-0    
A28 Vestmannaeyjar (İslandiya) - HB Torshavn (Farer adaları) 1:1    
9 İyul 2013, Çərşənbə axşamı
A20 Mika (Ermənistan) - P Rudar (Çernoqoriya) 1:1    
A31 TPS (Finlandiya) - Jeunesse Esch (Lüksemburq) 2:1    
A26 Differdange (Lüksemburq) - Laci (Albaniya) 2:1    
10 iyul 2013, Çərşənbə
A30 Linfield (Şimali İrlandiya) - Fuglafjordur (Farer adaları) 3-0    
11 iyul 2013, Cümə axşamı
A19 Irtysh P (Qazaxıstan) - Levski Sofiya (Bolqarıstan) 2-0    
A03 Pyunik (Ermənistan) - Teteks (Makedoniya) 1:0    
A09 Ventspils (Latviya) - Airbus (Uels) 0:0    
A13 Gefle (İsveç) - Trans Narva (Estoniya) 5:1    
A15 Xəzər (Azərbaycan) - Sliema Wanderers (Malta) 1:0    
A14 Mladost (Çernoqoriya) - Videoton (Macarıstan) 1:0    
A21 Santa Coloma (Andorra) - Breidablik (İslandiya) 0:0    
A38 Turnovo (Makedoniya) - Suduva (Litva) 2:2 (5:4)    
A35 Zilina (Slovakiya) - Torpedo Rm (Gürcüstan) 3:3    
A01 Inter T (Finlandiya) - Víkingur (Farer adaları) 0:1    
A06 Dudelange (Lüksemburq) - Milsami (Moldova) 0:0    
A10 Qarabağ (Azərbaycan) - Metallurg C (Makedoniya) 1:0    
A22 Skonto (Latviya) - Tiraspol (Moldova) 0:1 (4:2)    
A23 Valletta (Malta) - La Fiorita (San Marino) 1:0    
A29 Aktobe (Qazaxıstan) - Qandzasar (Ermənistan) 2:1    
A33 Metalurgs (Latviya) - Prestatyn Town (Uels) 1:2 (3:4)    
A34 Levadia (Estoniya) - Bala Town (Uels) 3:1    
A37 Dinamo Minsk (Belarus) - Crouau (Litva) 5:0    
A12 Zrinjski (Bosniya və Herseqovina) - Unio Esportiva Santa Coloma (Andorra) 1:0    
A27 Mariehamn (Finlandiya) - İnter B (Azərbaycan) 0:2    
A36 Celje (Sloveniya) - Tromso (Norveç) 0:2    
A02 Vaduz (Lixtenşteyn) - Chihura (Gürcüstan) 1:1    
A24 Malmo (İsveç) - Drogheda (İrlandiya) 2-0    
A25 Rosenborg (Norveç) - Crusaders (Şimali İrlandiya) 7:2    
A07 Dacia (Moldova) - Teuta (Albaniya) 2-0    
A08 Botev (Bolqarıstan) - Astana (Qazaxıstan) 5:0    
A18 Kukes (Albaniya) - Flora (Estoniya) 0:0    
A16 Astra (Rumıniya) - Domzale (Sloveniya) 2-0    
A28 HB Torshavn (Farer adaları) - Vestmannaeyjar (İslandiya) 0:1    
A04 Vojvodina (Serbiya) - Hibernians (Malta) 3:2    
A17 Glentoran (Şimali İrlandiya) - KR Reykjavik (İslandiya) 0:3    
A32 Honved (Macarıstan) - Çelik H (Çernoqoriya) 9:0    
A05 St Patrick (İrlandiya) - Zalgiris (Litva) 1:2    
A11 Libertas (San Marino) - Sarajevo (Bosniya və Herseqovina) 1:2    
2-ci Təsnifat mərhələsi
16 İyul 2013, Çərşənbə axşamı
B11 Levadia (Estoniya) - Pandurii (Rumıniya) 0:0    
18 iyul 2013, Cümə axşamı
B02 Dila (Gürcüstan) - Aalborg (Danimarka) 3-0    
B31 Irtysh P (Qazaxıstan) - Siroki Brijeg (Bosniya və Herseqovina) 3:2    
B25 Ventspils (Latviya) - Jeunesse Esch (Lüksemburq) 1:0    
B05 Honka (Finlandiya) - Lech P (Polşa) 1:3    
B19 Shakhtar C (Belarus) - Milsami (Moldova) 1:1    
B29 Dinamo Minsk (Belarus) - Lokomotiv (Xorvatiya) 1:2    
B40 Qarabağ (Azərbaycan) - Piast (Polşa) 2:1    
B08 Mladost (Çernoqoriya) - Senica (Slovakiya) 2:2    
B03 Skonto (Latviya) - Slovan A (Çexiya) 2:1    
B07 Zrinjski (Bosniya və Herseqovina) - Botev (Bolqarıstan) 1:1    
B35 Beroe (Bolqarıstan) - H. Tel-Aviv (İsrail) 1:4    
B04 Stromsgodset (Norveç) - Debrecen (Macarıstan) 2:2    
B10 X Maccabi (İsrail) - Xəzər (Azərbaycan) 2-0    
B12 Petrolul (Rumıniya) - Víkingur (Farer adaları) 3-0    
B14 Çernomorets Odessa (Ukrayna) - Dacia (Moldova) 2-0    
B15 Anortosis Famagusta (Kipr) - Gefle (İsveç) 3-0    
B21 Gothenburg (İsveç) - Trenčín (Slovakiya) 0:0    
B22 Rosenborg (Norveç) - St Johnstone (Şotlandiya) 0:1    
B26 Malmo (İsveç) - Hibernian (Şotlandiya) 2-0    
B32 Hodd (Norveç) - Aktobe (Qazaxıstan) 1:0    
B06 Tromso (Norveç) - İnter B (Azərbaycan) 2-0    
B16 Thun (İsveçrə) - Chihura (Gürcüstan) 2-0    
B38 Valletta (Malta) - Minsk (Belarus) 1:1    
B39 Differdange (Lüksemburq) - Utrecht (Hollandiya) 2:1    
B09 Kukes (Albaniya) - Sarajevo (Bosniya və Herseqovina) 3:2    
B34 Jagodina (Serbiya) - Rubin (Rusiya) 2:3    
B27 Zalgiris (Litva) - Pyunik (Ermənistan) 2-0    
B24 İskeçe (Yunanıstan) - Linfield (Şimali İrlandiya) 0:1    
B01 Sparta Praha (Çexiya) - Hacken (İsveç) 2:2    
B13 Kızılyıldız (Serbiya) - Vestmannaeyjar (İslandiya) 2-0    
B17 Hajduk Split (Xorvatiya) - Turnovo (Makedoniya) 2:1    
B28 Vojvodina (Serbiya) - Honved (Macarıstan) 2-0    
B30 Trabzonspor (Türkiyə) - Derry City (İrlandiya) 4:2    
B33 Astra (Rumıniya) - Omonia (Kipr) 1:1    
B18 Silesia (Polşa) - P Rudar (Çernoqoriya) 4-0    
B36 Olympia A (Sloveniya) - Zilina (Slovakiya) 3:1    
B20 Rijeka (Xorvatiya) - Prestatyn Town (Uels) 5:0    
B37 KR Reykjavik (İslandiya) - Standard Liege (Belçika) 1:3    
B23 Breidablik (İslandiya) - Sturm Graz (Avstriya) 0:0    
25 iyul 2013, Cümə axşamı
B19 Milsami (Moldova) - Shakhtar C (Belarus) 1:1 (4:2)    
B21 Trenčín (Slovakiya) - Gothenburg (İsveç) 2:1    
B34 Rubin Kazan (Rusiya) - Jagodina (Serbiya) 1:0    
B38 Minsk (Belarus) - Valletta (Malta) 2-0    
B18 P Rudar (Çernoqoriya) - Silesia (Polşa) 2:2    
B36 Zilina (Slovakiya) - Olimpiya A (Sloveniya) 2-0    
B40 Piast (Polşa) - Qarabağ (Azərbaycan) 2:2    
B17 Turnovo (Makedoniya) - Hajduk Split (Xorvatiya) 1:1    
B06 İnter B (Azərbaycan) - Tromso (Norveç) 1:0    
B23 Sturm Graz (Avstriya) - Breidablik (İslandiya) 0:1    
B10 Xəzər (Azərbaycan) - X Maccabi (İsrail) 0:8    
B16 Chihura (Gürcüstan) - Thun (İsveçrə) 1:3    
B25 Jeunesse Esch (Lüksemburq) - Ventspils (Latviya) 1:4    
B27 Pyunik (Ermənistan) - Zalgiris (Litva) 1:1    
B32 Aktobe (Qazaxıstan) - Hodd (Norveç) 2-0    
B01 Hacken (İsveç) - Sparta Praha (Çexiya) 1:0    
B11 Pandurii (Rumıniya) - Levadia (Estoniya) 4-0    
B03 Slovan A (Çexiya) - Skonto (Latviya) 1:0    
B15 Gefle (İsveç) - Anortosis Gazimağusa (Kipr) 4-0    
B33 Omonia (Kipr) - Astra (Rumıniya) 1:2    
B35 H. Tel-Aviv (İsrail) - Beroe (Bolqarıstan) 2:2    
B14 Dacia (Moldova) - Çernomorets Odessa (Ukrayna) 2:1    
B08 Senica (Slovakiya) - Mladost (Çernoqoriya) 0:1    
B07 Botev (Bolqarıstan) - Zrinjski (Bosniya və Herseqovina) 2-0    
B39 Utrecht (Hollandiya) - Differdange (Lüksemburq) 3:3    
B12 Víkingur (Farer adaları) - Petrolul (Rumıniya) 0:4    
B20 Prestatyn Town FC (Uels) - Rijeka (Xorvatiya) 0:3    
B29 Lokomotiv (Xorvatiya) - Dinamo Minsk (Belarus) 2:3    
B02 Aalborg (Danimarka) - Dila (Gürcüstan) 0:0    
B04 Debrecen (Macarıstan) - Stromsgodset (Norveç) 0:3    
B13 Vestmannaeyjar (İslandiya) - Kızılyıldız (Serbiya) 0:0    
B28 Honved (Macarıstan) - Vojvodina (Serbiya) 1:3    
B31 Siroki Brijeg (Bosniya və Herseqovina) - Irtysh P (Qazaxıstan) 2-0    
B37 Standard Liege (Belçika) - KR Reykjavik (İslandiya) 3:1    
B05 P Lex (Polşa) - FC Honka Espoo (Finlandiya) 2:1    
B22 St Johnstone (Şotlandiya) - Rosenborg (Norveç) 1:1    
B24 Linfield (Şimali İrlandiya) - İskeçe (Yunanıstan) 1:2 (ƏV)    
B26 Hibernian (Şotlandiya) - Malmo (İsveç) 0:7    
B30 Derry City (İrlandiya) - Trabzonspor (Türkiyə) 0:3    
B09 Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Kukes (Albaniya) 0:0    
Üçüncü təsnifat mərhələsi
1 Avqust 2013, Cümə axşamı
C21 Trenčín (Slovakiya) - Astra (Rumıniya) 1:3    
C06 Petrolul (Rumıniya) - Vitesse (Hollandiya) 1:1    
C08 Baumit Jablonec (Çexiya) - Stromsgodset (Norveç) 2:1    
C09 Ventspils (Latviya) - X Maccabi (İsrail) 0:0    
C12 Qarabağ (Azərbaycan) - Gefle (İsveç) 1:0    
C13 Dinamo Minsk (Belarus) - Trabzonspor (Türkiyə) 0:1    
C14 Aktobe (Qazaxıstan) - Breidablik (İslandiya) 1:0    
C29 Minsk (Belarus) - St Johnstone (Şotlandiya) 0:1    
C01 Çernomorets Odessa (Ukrayna) - Kızılyıldız (Serbiya) 3:1    
C18 Randers (Danimarka) - Rubin (Rusiya) 1:2    
C22 Zalgiris (Litva) - Lech P (Polşa) 1:0    
C16 Rijeka (Xorvatiya) - Zilina (Slovakiya) 2:1    
C19 Tromso (Norveç) - Differdange (Lüksemburq) 1:0    
C28 Hacken (İsveç) - Thun (İsveçrə) 1:2    
C11 Kukes (Albaniya) - Metallurg D (Ukrayna) 2-0    
C24 Botev (Bolqarıstan) - Ştutqart (Almaniya) 1:1    
C15 Pandurii (Rumıniya) - H. Tel-Aviv (İsrail) 1:1    
C26 Vojvodina (Serbiya) - Bursaspor (Türkiyə) 2:2    
C10 Slovan A (Çexiya) - Sürix (İsveçrə) 2:1    
C04 Saint-Etienne (Fransa) - Milsami (Moldova) 3-0    
C20 Asteras Tripolis (Yunanıstan) - Rapid B (Avstriya) 1:1    
C27 İskeçe (Yunanıstan) - Standard Liege (Belçika) 1:2    
C02 Swansea City (İngiltərə) - Malmo (İsveç) 4-0    
C05 Siroki Brijeg (Bosniya və Herseqovina) - Udineze (İtaliya) 1:3    
C17 Silesia (Polşa) - Brugge (Belçika) 1:0    
C23 Motherwell (Şotlandiya) - Kuban (Rusiya) 0:2    
C07 Hajduk Split (Xorvatiya) - Dila (Gürcüstan) 0:1    
C25 Estoril (Portuqaliya) - Hapoel P-T (İsrail) 0:0    
C03 Sevilya (İspaniya) - Mladost (Çernoqoriya) 3-0    
8 Avqust 2013, Cümə axşamı
C16 Zilina (Slovakiya) - Rijeka (Xorvatiya) 1:1    
C07 Dila (Gürcüstan) - Hajduk Split (Xorvatiya) 1:0    
C18 Rubin Kazan (Rusiya) - Randers (Danimarka) 2-0    
C21 Astra (Rumıniya) - Trenčín (Slovakiya) 2:2    
C11 Metallurg D (Ukrayna) - Kukes (Albaniya) 1:0    
C09 X Maccabi (İsrail) - Ventspils (Latviya) 3-0    
C04 Milsami (Moldova) - Saint-Etienne (Fransa) 0:3    
C12 Gefle (İsveç) - Qarabağ (Azərbaycan) 0:2    
C15 H. Tel-Aviv (İsrail) - Pandurii (Rumıniya) 1:2    
C22 P Lex (Polşa) - Zalgiris (Litva) 2:1    
C23 Kuban (Rusiya) - Motherwell (Şotlandiya) 1:0    
C25 Hapoel RH (İsrail) - Estoril (Portuqaliya) 0:1    
C10 Sürix (İsveçrə) - Slovan A (Çexiya) 1:2    
C19 Differdange (Lüksemburq) - Tromso (Norveç) 1:0 (3:4)    
C26 Bursaspor (Türkiyə) - Vojvodina (Serbiya) 0:3    
C28 Thun (İsveçrə) - Hacken (İsveç) 1:0    
C02 Malmo (İsveç) - Swansea City (İngiltərə) 0:0    
C06 Vitesse (Hollandiya) - Petrolul (Rumıniya) 1:2    
C08 Stromsgodset (Norveç) - Baumit Jablonec (Çexiya) 1:3    
C13 Trabzonspor (Türkiyə) - Dinamo Minsk (Belarus) 0:0    
C24 (Almaniya) Stuttgart - Botev (Bolqarıstan) 0:0    
C01 Kızılyıldız (Serbiya) - Çernomorets Odessa (Ukrayna) 0:0    
C03 Mladost (Çernoqoriya) - Sevilya (İspaniya) 1:6    
C20 Rapid B (Avstriya) - Asteras Tripolis (Yunanıstan) 3:1    
C27 Standard Liege (Belçika) - İskeçe (Yunanıstan) 2:1    
C05 Udineze (İtaliya) - Siroki Brijeg (Bosniya və Herseqovina) 4-0    
C17 Bruges (Belçika) - Silesia (Polşa) 3:3    
C29 St Johnstone (Şotlandiya) - Minsk (Belarus) 0:1 (2:3)    
9 avqust 2013, Cümə
C14 Breidablik (İslandiya) - Aktobe (Qazaxıstan) 1:0 (1:2)    

 

22 avqust 2013, Cümə axşamı
D19 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - PAOK (Yunanıstan) -: -
D07 Aktobe (Qazaxıstan) - Dinamo Kiyev (Ukrayna) 2:3
D01 Kuban (Rusiya) - Feyenoord (Hollandiya) 1:0
D04 Baumit Jablonec (Çexiya) - Real Betis (İspaniya) 1:2
D18 Qarabağ (Azərbaycan) - Eintracht Frankfurt (Almaniya) 0:2
D28 Dynamo Tb (Gürcüstan) - Tottenham Hotspur (İngiltərə) 0:5
D17 Atromitos (Yunanıstan) - AZ Alkmaar (Hollandiya) 1:3
D23 Minsk (Belarus) - Standard Liege (Belçika) 0:2
D26 X Maccabi (İsrail) - Astra (Rumıniya) 2-0
D05 Molde (Norveç) - Rubin (Rusiya) 0:2
D13 Red Bull Salzburg (Avstriya) - Zalgiris (Litva) 5:0
D20 Esbjerg (Danimarka) - Saint-Etienne (Fransa) 4:3
D24 Gallen (İsveçrə) - Spartak Moskva (Rusiya) 1:1
D30 Kalju (Estoniya) - Dnipro (Ukrayna) 1:3
D15 Kukes (Albaniya) - Trabzonspor (Türkiyə) 0:2
D02 Apollon (Kipr) - Nice (Fransa) 2-0
D03 Elfsborg (İsveç) - Nordsjaelland (Danimarka) 1:1
D16 Tromso (Norveç) - Beşiktaş (Türkiyə) 2:1
D21 Pandurii (Rumıniya) - Braqa (Portuqaliya) 0:1
D22 Hafnarfjordur (İslandiya) - Genk (Belçika) 0:2
D12 Swansea City (İngiltərə) - Petrolul (Rumıniya) 5:1
D09 Rijeka (Xorvatiya) - Ştutqart (Almaniya) 2:1
D10 Vojvodina (Serbiya) - Şerif (Moldova) 1:1
D14 Çernomorets Odessa (Ukrayna) - Skenderbeu (Albaniya) 1:0
D31 Partizan Belqrad (Serbiya) - Thun (İsveçrə) 1:0
D06 Zulte-Waregem (Belçika) - APOEL (Kipr) 1:1
D27 Udineze (İtaliya) - Slovan A (Çexiya) 1:3
D25 Grasshoppers (İsveçrə) - Fiorentina (İtaliya) 1:2
D11 Rapid B (Avstriya) - Dila (Gürcüstan) 1:0
D08 Sevilya (İspaniya) - Silesia (Polşa) 4:1
D29 Estoril (Portuqaliya) - Pasching (Avstriya) 2-0
Avqust 29, 2013, Cümə axşamı
D19 PAOK (Yunanıstan) - Maccabi Tel Aviv (İsrail) -: -
D05 Rubin Kazan (Rusiya) - Molde (Norveç) 3-0
D24 Spartak Moskva (Rusiya) - St Gallen (İsveçrə) 2:4
D03 Nordsjaelland (Danimarka) - Elfsborg (İsveç) 0:1
D07 Dynamo Kyiv (Ukrayna) - Aktobe (Qazaxıstan) 5:1
D09 (Almaniya) Stuttgart - Rijeka (Xorvatiya) 2:2
D11 Dila (Gürcüstan) - Rapid B (Avstriya) 0:3
D26 Astra (Rumıniya) - X Maccabi (İsrail) 1:1
D15 Trabzonspor (Türkiyə) - Kukes (Albaniya) 3:1
D06 APOEL Nicosia (Kipr) - Zulte-Waregem (Belçika) 1:2
D10 Şerif (Moldova) - Vojvodina (Serbiya) 2:1
D17 AZ Alkmaar (Hollandiya) - Atromitos (Yunanıstan) 0:2
D20 Saint-Etienne (Fransa) - Esbjerg (Danimarka) 0:1
D27 Slovan A (Çexiya) - Udineze (İtaliya) 1:1
D12 Petrolul (Rumıniya) - Swansea City (İngiltərə) 2:1
D16 Beşiktaş (Türkiyə) - Tromso (Norveç) 2-0
D02 Nice (Fransa) - Apollon (Kipr) 1:0
D14 Skenderbeu (Albaniya) - Çernomorets Odessa (Ukrayna) 1:0 (6:7)
D22 Genk (Belçika) - Hafnarfjordur (İslandiya) 5:2
D31 Thun (İsveçrə) - Partizan Belqrad (Serbiya) 3-0
D13 Zalgiris (Litva) - Red Bull Salzburg (Avstriya) 0:2
D18 Eintracht Frankfurt (Almaniya) - Qarabağ (Azərbaycan) 2:1
D23 Standard Liege (Belçika) - Minsk (Belarus) 3:1
D29 Pasching (Avstriya) - Estoril (Portuqaliya) 1:2
D30 Dnipro (Ukrayna) - Kalju (Estoniya) 2-0
D08 Silesia (Polşa) - Sevilya (İspaniya) 0:5
D01 Feyenoord (Hollandiya) - Kuban (Rusiya) 1:2
D25 Fiorentina (İtaliya) - Grasshoppers (İsveçrə) 0:1
D28 Tottenham Hotspur (İngiltərə) - Dinamo Tb (Gürcüstan) 3-0
D04 Betis (İspaniya) - Baumit Jablonec (Çexiya) 6:0
D21 Braqa (Portuqaliya) - Pandurii (Rumıniya) 0:2
  

SON AYDA ƏN ÇOX OXUNANLAR:

    XƏBƏR LENTİ